Hoppa till innehåll

Sök

Språk

506097
The midnight bargain / C. L. Polk.
The midnight bargain / C. L. Polk.
Författare: Polk, C. L (Författare/medförfattare)
Utgivningsår: 2021
Språk: Engelska
Hylla: He
Medietyp: Bok
Förlag: Orbit
ISBN: 9780356516295
Anmärkning:
Originalupplaga 2020
Omfång: 372 sidor 20 cm
Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna
Inne: 1
Antal reservationer: 0
Innehållsbeskrivning
From the World Fantasy Award-winning author of Witchmark comes a sweeping, romantic new fantasy set in a world reminiscent of Regency England, where women's magic is taken from them when they marry. Perfect for fans of Bridgerton, Alix E. Harrow and Gail Carriger.

Här finns titeln:

Loading...

Mer om titeln

Loading...

Utvidga sökningen

Liknande titlar

551242
Författare: Sterling, Erin
551485
Författare: Mandanna, Sangu
400838
Författare: Garber, Stephanie
424711
Författare: Garber, Stephanie
551322
Författare: Kennedy, Raven
548627
Författare: Collins, Bridget
551300
Författare: Robert, Katee
449158
Författare: Greene, R. W. W
362684
Författare: Garber, Stephanie
382216
Författare: Córdova, Zoraida
449167
Författare: Caruso, Melissa
459693
Författare: Fahmy, Huda
343532
Författare: Hoover, Colleen
501817
Författare: Henry, Emily
551312
Författare: Douglas, Penelope
551326
Författare: Asher, Lauren
471029
Författare: Yoshinari, Yoh
514070
Författare: McKenna, Skye
408528
Författare: Chupeco, Rin
548809
Författare: Strout, Elizabeth